položek
s DPH
  • Zobrazit

Způsoby platby

06.02.2018
Jak za objednané zboží zaplatíte? Níže uvádíme přehled plateb dostupných na našem e-shopu.

  • HOTOVĚ / KARTOU - osobní odběr a dobírka
Hotově a bankovní kartou lze zaplatit na při osobním odběru na prodejně. Akceptujeme: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro.
Při doručení kurýrní službou zaplatíte v hotovosti při převzetí zboží od řidiče. Kartou zaplatíte jen u kurýra PPL, vice info ZDE (Česká Pošta a TOPTRANS tuto službu nenabízejí, akceptují jenom hotovost).


  • BANKOVNÍM PŘEVODEM
Za zboží lze platit převodem na náš bankovní účet č. 8405065001/5500, vedený u Raiffeisenbank a.s.. Údaje obdržíte v potvrzené objednávce. Jako variabilní symbol použijte číslo objednávky. Platit mužete v Českých korunách nebo v Eurech (pro zákazníky ze Slovenska).

Platit lze i vkladem na účet na jakékoliv pobočce Raiffesenbank, vice info ZDE.

  • ePlatby pro eKonto
Rychlý, jednoduchý, přehledný a bezpečný nástroj pro zákazníky s účtem u Raiffeisenbank. Po dokončení objednávky a kliknutí na logo Raiffeisenbank, budete přesměrováni na eKonto Raiffeisenbank. Při platbě se přihlásíte jako do svého internetového bankovnictví, a pak již stačí certifikovat automaticky předvyplněnou platbu s veškerými údaji objednávky. Realizace transakce probíhá online a během několika minut je platba připsaná na náš účet, proto je tu možnost rychlejšího vyzvednutí/expedice zboží. Vice o ePlatbě

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Detaily obrázků a barvy zobrazených koberců se mohou na různých obrazovkách mírně lišit od barev skutečných a to podle jednotlivých nastavení nebo druhů obrazovek!!!

Carpeta - prodej koberců, běhounů, podlah a PVC Praha 8.
PROVOZOVATEL:
PADME s.r.o.
ul. Jankovcova1587/8, 17000 Praha 7
ICO:  28503775, DIC: CZ 28503775

E-mail: info@koberce-carpeta.cz


JavaScript musí být povolen