položek
s DPH
  • Zobrazit

Výroba

Carpeta nabízí koberce, které  jsou vyrobené ve dvou továrnách: INCOV (Alba Iulia, Rumunsko) a MOLDABELA (Ungheni, Moldavská republika). Tyto továrny zařízené moderními stroje CHÖNHERR, VAN DE WIELLE, Cognetex, Schlumberger nabízejí výrobky nejvyšší kvality podle evropských norem a standardů, čemuž svědčí i mezinárodní certifikace systému řízeni jakosti ISO 9001:2000 (TUVCert).
 
Výrobní program zahrnuje dvojplyšové kusové koberce, běhouny, velkoplošné koberce a individuální zakázky. Používají se jenom vysoce kvalitní suroviny, jakými jsou novozélandská nebo anglická vlna, certifikované Woolmark, anebo syntetická pryže z Belgie a Turecka pro výrobu syntetických koberců  - heat-set, frisé, shaggy, akrylových a BCF.
 
Celkový sortiment koberců zahrnuje více než 3000 vzorů rozdělených do 21 kolekcí různých barev a stylů, od klasických evropských nebo perských, až po moderní a dětské koberce, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Náš tým profesionálních designérů klade velký důraz na sledování aktuálních módních trendů v interiérovém designu a ve výrobě koberců, kterými se následně řídí v navrhování nových modelů.
 
Pro Vás jsme připravily jen malou část těch nejlepších modelů z rozsáhlého sortimentu, ale budeme ho postupně rozšiřovat podle Vašich přání a vkusů!
   
KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Detaily obrázků a barvy zobrazených koberců se mohou na různých obrazovkách mírně lišit od barev skutečných a to podle jednotlivých nastavení nebo druhů obrazovek!!!

Carpeta - prodej koberců, běhounů, podlah a PVC Praha 8.
PROVOZOVATEL:
PADME s.r.o.
ul. Jankovcova1587/8, 17000 Praha 7
ICO:  28503775, DIC: CZ 28503775

E-mail: info@koberce-carpeta.cz


JavaScript musí být povolen