položek
s DPH
  • Zobrazit

Vinylová podlaha Tajima Signature Contract - 8101

6640010Kód:
0EAN:
0Výrobní kód :

Tajima

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
Do 3 dnůDostupnost:
544  / m2Běžně s DPH:
511  / m2Cena s DPH:
1 697  / balení
Ušetříte: 33  / m2 (6,1%)
Množství:
balení
Vinylová podlaha Tajima Signature Contract - 8101

Vinylova podlaha tajima signature contract 8101 interier
Vinylova podlaha tajima signature contract logo

Popis: Vinylová podlaha Tajima Signature Contract - 8101

Vinylová podlaha Tajima Signature Contract - 8101 - vysoce odolná, dekorativní a technologicky velmi vyspělá vinylová podlaha, která se sestavuje z jednotlivých vinylových dílců. Řada Signature Tajima je vhodná i pro velmi zatěžované komerční prostory a středně zátěžováné průmyslové prostory. Podlaha se velmi rychle a snadno udržuje. Vinylová podlaha je z nenasákavého materiálu a disponuje protiskluzovým povrchem, je tedy ideální k použití v koupelnách, kuchyní, kanceláří, hotelových pokojů a do ostatních silně zatěžovaných prostor. Vinylové dílce - vzájemnou kombinací dekorů vinylových dílců o stejné tloušťce můžete získat nevšední, originální a exklusivní design Vaší vinylové podlahy, přesně podle Vašich představ a fantazie.
Úsporné řešení - vinylová podlaha šetří čas, energie i použitý materiál, pokud řešíte podlahovou krytinu v členitém prostoru je pro Vás vinylová podlaha opět ideálním řešením (nevznikají žádné prořezy, nepotřebujete instalovat žádné další podkladové vrstvy, s jednotlivými díly se snadno, jednoduše a rychle manipuluje a instalace je bezespárová).
  • Snadná a rychlá opravitelnost - v případě poškození se mění pouze poškozený díl, životnost až 50 let.
  • Vhodná pro podlahové vytápění - díky velmi malému tepelnému odporu se podlaha rychle prohřeje. Vinylová podlaha je velmi tichá a teplá a je příjemná na dotek.;
  • Vynikající rozměrová stálost, vysoká chemická odolnost, vinylová podlaha je odolná proti vlhku a vodě, odolná kolečkovým židlím, ideální pro alergiky a domácí mazlíčky.

Specifikace: třída zátěže; 42, formát 940 x 186 mm, nášlapná vrstva 0,5 mm, celková tloušťka 3 mm, v balení 3,32 m2, počet dílců v balení 19 ks, hmotnost 5 kg/m2, odběr vždy po celém balení.

Použití: - třída zátěže 42 - maximálně zatěžované bytové (kuchyň a předsíň) a komerční prostory a také pro průmyslové prostory se střední zátěží jako jsou větší kanceláře, restaurace, bary, obchodní domy, hotelové recepce a chodby, haly s lehkou průmyslovou výrobou atd.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Detaily obrázků a barvy zobrazených koberců se mohou na různých obrazovkách mírně lišit od barev skutečných a to podle jednotlivých nastavení nebo druhů obrazovek!!!

Carpeta - prodej koberců, běhounů, podlah a PVC Praha 8.
PROVOZOVATEL:
PADME s.r.o.
ul. Jankovcova1587/8, 17000 Praha 7
ICO:  28503775, DIC: CZ 28503775

E-mail: info@koberce-carpeta.cz


JavaScript musí být povolen