položek
s DPH
  • Zobrazit

Vinylová podlaha Adramaq Kolekce 1 - 1504-Smrk Douglas, antický (nášlapná vrstva 0,70 mm)

6640024Kód:
0EAN:
0Výrobní kód :

Adramaq

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
2-3 týdnyDostupnost:
841  / m2Běžně s DPH:
791  / m2Cena s DPH:
2 642  / balení
Ušetříte: 50  / m2 (5,9%)
Množství:
balení
Vinylová podlaha Adramaq Kolekce 1  - 1504-Smrk Douglas, antický (nášlapná vrstva 0,70 mm)

Vinylova podlaha Adramaq Kolekce 1 1504 interier
Vinylova podlaha Adramaq Kolekce 1 1504 nahled
Vinylova podlaha Adramaq Kolekce 1 vzornik

Popis: Vinylová podlaha Adramaq Kolekce 1 - 1504-Smrk Douglas, antický (nášlapná vrstva 0,70 mm)

Vinylová podlaha Adramaq Kolekce 1 - 1504-Smrk Douglas, antický (nášlapná vrstva 0,70 mm) - moderní odolná, technologicky velmi vyspělá vinylová podlaha. Třída zátěže vinylové podlahy 42 a je určena pro maximálně zatěžované bytové (kuchyň a předsíň) a komerční prostory a také pro průmyslové prostory se střední zátěží jako jsou větší kanceláře, restaurace, bary, obchodní domy, hotelové recepce a chodby, haly s lehkou průmyslovou výrobou atd. Podlaha se sestavuje z jednotlivých vinylových dílců.Vinylová podlaha se velmi rychle a snadno udržuje je z nenasákavého materiálu a disponuje protiskluzovým povrchem -; je tedy také předurčena k použití v koupelnách, kuchyní, chodbách a dalších bytových prostorech. Vzájemnou kombinací dekorů z vinylových dílců, můžete získat nevšední, originální a exklusivní design Vaší vinylové podlahy, přesně podle Vašich představ a fantazie.

Úsporné řešení - - vinylová podlaha šetří čas, energie i materiál; pokud řešíte podlahovou krytinu v členitém prostoru je pro Vás vinylová podlaha opět ideálním řešením (nevznikají žádné prořezy, nepotřebujete instalovat žádné další podkladové vrstvy, s jednotlivými díly se snadno, jednoduše a rychle manipuluje ; instalace je bezespárová.
  • Snadná a rychlá opravitelnost; - v případě poškození se mění pouze poškozený díl, životnost je až 50 let.
  • Vhodná pro podlahové vytápění - díky minimálnímu tepelnému odporu se podlaha rychle prohřeje. Vinylová podlaha je velmi tichá a teplá a je příjemná na dotek.;
  • Vynikající rozměrová stálost - vysoká chemická odolnost, odolná proti vlhku a vodě, odolná kolečkovým židlím, ideální pro alergiky a domácí mazlíčky.

Specifikace:; třída zátěže 42, nášlapná vrstva 0,7 mm, celková tloušťka vinylové podlahy; 2,5 mm, hmotnost 4 kg/m2; odběr je vždy po celém balení.

Třída zátěže - 42 vhodná pro maximálně zatěžované bytové (kuchyň a předsíň) a komerční prostory a také pro průmyslové prostory se střední zátěží jako jsou větší kanceláře, restaurace, bary, obchodní domy, hotelové recepce a chodby, haly s lehkou průmyslovou výrobou atd.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Související zboží
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Detaily obrázků a barvy zobrazených koberců se mohou na různých obrazovkách mírně lišit od barev skutečných a to podle jednotlivých nastavení nebo druhů obrazovek!!!

Carpeta - prodej koberců, běhounů, podlah a PVC Praha 8.
PROVOZOVATEL:
PADME s.r.o.
ul. Jankovcova1587/8, 17000 Praha 7
ICO:  28503775, DIC: CZ 28503775

E-mail: info@koberce-carpeta.cz


JavaScript musí být povolen