položek
s DPH
  • Zobrazit

Obšívání koberců

02.07.2018
Obšívání koberců a kobercových soklů/lišt. Ceník obšívání. Řezání koberců na míru.

Obšívání (entlování) koberců, běhounů a lišt


Obšívání a řezání koberců Praha 7, rychle a profesionálně

Již nečekejte! U nás je to na počkání. Zvolte si od nás rychlé a kvalitní obšití koberce a zbavte se nevzhledných a roztřepených konců. Dopřejte si koberec, který má ucelený profesionální vzhled i rozměr, přesně podle Vašeho přání. Nabízíme Vám profesionální obšití koberců na průmyslovém stroji za velmi přijatelnou cenu. Náš ceník naleznete o pár řádků níže.
  • Obšívání a řezání koberců u nás zajišťují profesionálové s 15letou praxí na profesionálních průmyslových strojích.
  • Zajišťujeme obšívání koberců nejen zakoupených na naší prodejně, ale i u ostatních prodejců koberců.
  • Obšívání koberců provádíme přímo v naší prodejně koberců na Praze 7.

Úpravy koberců na počkání

Obšívání a řezání koberců provádíme na počkání, případně do druhého dne u složitějších tvarů. Větší množství provádíme v termínech podle osobní nebo telefonické dohody. Proměňte běžný metrážový koberec na designový kousek! Upravením koberce obšitím, případně řezáním i do nepravidelného tvaru pozvednete celkový estetický dojem z koberce a dojem z prostoru na mnohem vyšší úroveň.

Pro jistotu obšití na počkání doporučujeme zavolat předem na prodejnu:
+420 774 137 922

Kobercové sokly - obšité nebo do soklových plastových lišt?

U metrážových koberců Vám rádi také nařežeme kobercové sokly neboli pásky různé výšky, které následně můžete zasadit do plastových kobercových soklových lišt kolem obvodu stěn – kobercové lišty naleznete v našem sortimentu na prodejně.

Anebo kobercové sokly Vám také na přání obšijeme,
odpadá tak použití plastových kobercových soklových lišt. Výhodou je, že s obšitím budete mít sokl zakončen v barvě, která se maximálně podobá koberci, když u lišt jste omezení několika barvy plastu. Obšité kobercové sokly se následně podlepí kontaktní lepicí páskou a přilepí se podél obvodu stěn – také se mohou podlepit vhodným kontaktním lepidlem jako Chemopren a podobně. Použitím kobercových soklů získáte pohledově i pocitově velmi pěkný a čistý elegantní vzhled podlahy ve Vašem interiéru.

Ceník obšívání a úprav koberců

Obšívání koberců  (do 4m délky)
Obšívání koberců  delších 4 m,
koberců typu Shaggy a nepravidelné tvary
60,- Kč/metr
100,- Kč/metr

Základní cena řezu koberce do 4 m 30,- Kč/řez + 6,- Kč za každý další metr
Řez koberce nepravidelné tvaru individuálně dle složitosti
Řezání lišt (soklů) 6,- Kč/metr
Svařování koberců k sobě 120,- Kč/metr
   
obšivání koberců, upravy koberců, řezání


Řezání a obšívání koberce - jak to probíhá

Splníme Vám všechna Vaše přání. Koberec zakoupíte u nás nebo u jiného prodejce a následně Váš koberec upravíme zcela dle Vašich požadavků. Koberec nařežeme a obšijeme do tvaru přesně podle Vašich představ. Nenechte se omezovat - tvar koberce může být pravidelných i nepravidelných oválných tvarů, tak jak si přejete (nutná šablona v měřítku 1:1 viz Info. níže.)

Následně si zvolíte barvu a odstín obšití koberce - na výběr máme z mnoha barev a odstínů. Obšití koberce můžete barevně sladit s kobercem nebo může být záměrně vytvořen barevný kontrast mezi kobercem a obšitím.

Nepravidelný tvar koberce na míru 

Pokud si přejete složitější nepravidelný tvar koberce, požadujeme, abyste si předem připravily papírovou šablonu v měřítku 1:1. Podle této šablony bude následně tvar koberce vyříznut.  Pro výrobu šablony budoucího tvaru koberce můžete použít například běžně dostupný balicí papír. V případě, že Vám nebude stačit rozměr (velikost) balicího papíru jednoduše balicí papír spojte lepcí páskou pro získání požadovaného většího rozměru.

Poznámka: veškeré výše uvedené úpravy také nabízíme i u kusových koberců. Pro Firmy a podnikající osoby na živnostenský list nabízíme dlouhodobou spolupráci a zvýhodněné ceny. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na Vaši návštěvu.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Detaily obrázků a barvy zobrazených koberců se mohou na různých obrazovkách mírně lišit od barev skutečných a to podle jednotlivých nastavení nebo druhů obrazovek!!!

Carpeta - prodej koberců, běhounů, podlah a PVC Praha 8.
PROVOZOVATEL:
PADME s.r.o.
ul. Jankovcova1587/8, 17000 Praha 7
ICO:  28503775, DIC: CZ 28503775

E-mail: info@koberce-carpeta.cz


JavaScript musí být povolen