položek
s DPH
  • Zobrazit

O nás

20.12.2015
Koberce Carpeta ČR a Carpeta Group

"Carpeta ČR" je součástí mezinárodní obchodní sítě "Carpeta Group", která se zaměřuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej kusových koberců (www.carpetagroup.com). Nabízený sortiment zahrnuje klasické, moderní a dětské koberce, běhouny a velkoplošné koberce: vlněné (novozélandská vlna) nebo syntetické (BCF, PP heat-set, frisé, viskóza).  Kvalitu naších výrobku zajišťuje systém řízeny podle standardů ISO 9001:2000 certifikovaný TUV. Vlněné koberce splňuji požadavky WOOLMARK (certifikace použití čisté střižní vlny nejvyšší kvality).
 
 

"Carpeta Group" je členem seskupení společností „Acvila Grup“. V současné době Carpeta Grup působí na území:
- České republiky
- Itálie
- Moldavské republiky
- Rumunska
- Ruské federace
- Ukrajiny


Společnost Carpeta EU s.r.o. je dceřinou firmou a oficiálním distributorem “Acvila Grup" a zastupuje "Crapeta Group" na českém a na slovenském trzích kde působí jako velkoobchodní prodejce koberců. “Acvila-Grup” vlastní tří největší společnosti v kobercovém průmyslu ve Východní Evropě, které dohromady se řadí mezi významné světové výrobci. Dvě z nich se zaměřují na výrobu koberců: "Moldabela” (Ungheni, Moldavská republika), "INCOV" (Alba Iulia, Rumunsko). Třetí továrnou je „Filatura Ungheni“ (Ungheni, Moldavská republika), která vyrábí vlákna pro kobercový průmysl.
Rádi Vás uvítáme v naší nově vzorkové prodejně v Praze - ul. Pobřežní 285/22, Praha  8 - Karlín.KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Detaily obrázků a barvy zobrazených koberců se mohou na různých obrazovkách mírně lišit od barev skutečných a to podle jednotlivých nastavení nebo druhů obrazovek!!!

Carpeta - prodej koberců, běhounů, podlah a PVC Praha 8.
PROVOZOVATEL:
Imperia Trading CZ s.r.o.
ul. Sadová 137, Bořanovice 250 65
ICO:  28170997, DIC: CZ 28170997

E-mail: info@koberce-carpeta.cz


JavaScript musí být povolen