položek
s DPH
  • Zobrazit

O nás

02.03.2018
Koberce Carpeta ČR a Carpeta Group

Jsme rodinná firma zaměřená na prodej koberců a podlah od r. 2010. Nabízíme koberce kusové a v metráží, PVC, podlahy vinylové, laminátové a dřevěné. Zajišťujeme služby jako obšití a čištění koberců, pokládaní veškerých podlah. Cílíme na individuální přístup a kvalitu, proto náš zákazník je náš pán a snažíme se vyhovět a najít řešení pro veškeré požadavky!

Nabízený sortiment zahrnuje klasické, moderní a dětské koberce, běhouny a velkoplošné koberce: vlněné (novozélandská vlna) nebo syntetické (BCF, PP heat-set, frisé, viskóza).  Většinou kvalitu naších výrobku zajišťuje systém řízeny podle standardů ISO 9001:2000 certifikovaný TUV. Vlněné koberce splňuji požadavky WOOLMARK (certifikace použití čisté střižní vlny nejvyšší kvality).
 
Společnost Carpeta EU s.r.o. je dceřinou firmou a oficiálním distributorem “Acvila Grup" a zastupuje "Crapeta Group" na českém a na slovenském trzích kde působí jako velkoobchodní prodejce koberců. “Acvila-Grup” vlastní tří největší společnosti v kobercovém průmyslu ve Východní Evropě, které dohromady se řadí mezi významné světové výrobci. Dvě z nich se zaměřují na výrobu koberců: "Moldabela” (Ungheni, Moldavská republika), "INCOV" (Alba Iulia, Rumunsko). Třetí továrnou je „Filatura Ungheni“ (Ungheni, Moldavská republika), která vyrábí vlákna pro kobercový průmysl.


Rádi Vás uvítáme v naší nově vzorkové prodejně v Praze - ul. Veletržní 810/53, Praha  7 - Holešovice.KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Detaily obrázků a barvy zobrazených koberců se mohou na různých obrazovkách mírně lišit od barev skutečných a to podle jednotlivých nastavení nebo druhů obrazovek!!!

Carpeta - prodej koberců, běhounů, podlah a PVC Praha 8.
PROVOZOVATEL:
PADME s.r.o.
ul. Jankovcova1587/8, 17000 Praha 7
ICO:  28503775, DIC: CZ 28503775

E-mail: info@koberce-carpeta.cz


JavaScript musí být povolen